zpět

775002 Linka č.2 - Nádraží - Nemocnice, parkoviště - Vážany, točna
Platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 tel.:571130140, tel.571130161
1 5   Zastávky   2
             
X X         X
5:17 8:15 1 od   Nádraží  pr 8:42
5:18 8:17 2 |   Tovačovského  | <
< < 3 |   Tovačovského Dům kultury  | 8:39
5:19 8:19 4 |   Husovo náměstí  | 8:38
5:20 8:20 5 |   Milíčovo náměstí  | 8:37
5:22 8:22 6 |   Hygienická stanice  | 8:35
5:23 8:23 7 |   Nemocnice, parkoviště  | 8:34
5:24 8:24 8 |   Zachar,škola  | 8:33
5:25 8:25 9 |   Zachar,u hřbitova  | 8:31
5:27 8:27 10 v   Vážany,hotel Hvězda  | 8:29
5:28 8:28 11   Vážany,točna  od 8:28
X jede v pracovních dnech

(C) 2017 isybus