zpět

775003 Okružní linka č.3 - Nádraží - Nemocnice, parkoviště - Zachar - Nádraží
Platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 tel.:571130140, tel.571130161
Zastávky   3 7 9
           
      X X X
1   Nádraží  od 6:30 8:40 22:12
2   Tovačovského  | 6:32 8:42 22:13
3   Husovo náměstí  | 6:33 8:43 22:14
4   Milíčovo náměstí  | 6:34 8:44 22:15
5   Hygienická stanice  | 6:36 8:46 22:17
6      Havlíčkova u nem.  | 6:37 8:47 22:18
7      Havlíčkova, točna  | 6:39 8:49 22:20
8   Nemocnice, parkoviště  | 6:40 8:50 22:21
9   Zachar,škola  | 6:42 8:52 22:22
10   Zachar,u hřbitova  | 6:43 8:53 22:23
11   Velehradská  | 6:45 8:55 22:25
12   Milíčovo náměstí  | 6:46 8:56 22:26
13   Husovo náměstí  | 6:47 8:57 22:27
14   Tovačovského Dům kultury  v 6:49 8:59 22:28
15   Nádraží  6:52 9:02 22:31
X jede v pracovních dnech

(C) 2017 isybus