zpět
tisk
<>
2
3
4

775004 Okružní linka č.4 - Nádraží - OSKOL - SLOVAN - Nemocnice, parkoviště - Na Lindovce - Nádraží
Platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby s.r.o, Kaplanova 2959, tel.571130161
Zastávky   1 3 5 601 7 9 11 13 603 15 17 605
                             
                             
      X Xm X 6 X X X X + X X 6+
1   Nádraží  od 4:20 4:55 5:25 5:40 6:00 6:25 6:42 7:00 7:06 7:20 7:40 7:40
2   U mostu  | 4:21 4:57 5:27 5:41 6:02 6:27 6:44 7:02 7:08 7:22 7:42 7:42
3   Oskol Spáčilova  | 4:23 4:59 5:29 5:43 6:04 6:29 6:46 7:04 7:10 7:24 7:44 7:44
4   Kaufland  | 4:25 5:01 5:31 5:45 6:06 6:31 6:48 7:06 7:12 7:26 7:46 7:46
5   Moravská, ZŠ  | 4:27 5:03 5:33 5:47 6:08 6:33 6:50 7:08 7:14 7:28 7:48 7:48
6   Slovan, Vrobelova  | 4:28 5:04 5:34 5:48 6:09 6:34 6:51 7:09 7:15 7:29 7:49 7:49
7 x   Velehradská u hřbitova  | < < 5:36 < < < < < 7:17 7:31 < 7:51
8      Vážany,Hotel Hvězda  | < < 5:37 < < < < < 7:18 7:32 < 7:52
9      Vážany,točna  | < < 5:38 < < < < < 7:19 7:33 < 7:53
10   Zachar,u hřbitova  | 4:30 5:06 5:41 5:50 6:11 6:36 6:53 7:12 7:21 7:36 7:51 7:56
11   Zachar, škola  | 4:31 5:07 5:42 5:51 6:12 6:37 6:54 7:13 7:22 7:37 7:52 7:57
12   Nemocnice, parkoviště  | 4:33 5:09 5:44 5:52 6:14 6:39 6:56 7:15 7:24 7:39 7:54 7:58
13   Hygienická stanice  | 4:34 5:10 5:45 5:53 6:15 6:40 6:57 7:16 7:25 7:40 7:55 7:59
14   Květná záhrada  | 4:35 5:12 5:47 5:54 6:17 6:42 6:59 7:18 7:26 7:42 7:57 8:00
15      Kazimíra Rudého  | < 5:14 < < < 6:44 < 7:20 < < < <
16      Lutopecká  | < 5:16 < < < 6:46 < 7:22 < < < <
17   Na Lindovce  | 4:37 5:17 5:49 5:56 6:19 6:47 7:01 7:24 7:28 7:44 7:59 8:02
18   Kojetínská  | 4:39 5:19 5:51 5:58 6:21 6:49 7:03 7:26 7:30 7:46 8:01 8:04
19   Milíčovo náměstí  | 4:40 5:21 5:53 5:59 6:22 6:51 7:05 7:28 7:32 7:48 8:03 8:06
20   Husovo náměstí  | 4:41 5:22 5:55 6:00 6:23 6:52 7:06 7:30 7:33 7:50 8:04 8:07
21   Tovačovského, Dům kultury  | 4:42 5:23 5:57 6:01 6:25 6:53 7:08 7:32 7:35 7:52 8:06 8:08
22 x   U mostu  v < 5:24 < < < 6:54 < < < < < <
23   Nádraží  4:45 5:26 6:00 6:04 6:28 6:56 7:11 7:35 7:38 7:55 8:09 8:11
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 3 navazuje v zastávce Nádraží spoj 1 linky 775008 do Kroměříž,Dolní zahrady,Ovocná
x zastávka na znamení

(C) 2015 isybus