zpět
tisk
1
<>
3
4

775004 Okružní linka č.4 - Nádraží - OSKOL - SLOVAN - Nemocnice, parkoviště - Na Lindovce - Nádraží
Platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby s.r.o, Kaplanova 2959, tel.571130161
Zastávky   607 21 23 25 609 27 29 31 613 33 35
                           
              6+            
      6+ Xm X X m X X X 6+ X X
1   Nádraží  od 8:40 8:40 9:15 9:45 9:55 10:00 10:40 11:00 11:08 11:40 12:00
2   U mostu  | 8:42 8:42 9:17 9:47 9:57 10:02 10:42 11:02 11:10 11:42 12:02
3   Oskol Spáčilova  | 8:44 8:44 9:19 9:49 9:59 10:04 10:44 11:04 11:12 11:44 12:04
4   Kaufland  | 8:46 8:46 9:21 9:51 10:01 10:06 10:46 11:06 11:14 11:46 12:06
5   Moravská, ZŠ  | 8:48 8:48 9:23 9:53 10:03 10:08 10:48 11:08 11:16 11:48 12:08
6   Slovan, Vrobelova  | 8:49 8:49 9:24 9:54 10:04 10:09 10:49 11:09 11:17 11:49 12:09
7 x   Velehradská u hřbitova  | < 8:50 < < < < < 11:11 11:19 < 12:11
8      Vážany,Hotel Hvězda  | < 8:52 < < < < < 11:12 11:20 < 12:12
9      Vážany,točna  | < 8:53 < < < < < 11:13 11:21 < 12:13
10   Zachar,u hřbitova  | 8:51 8:56 9:26 9:56 10:06 10:11 10:51 11:16 11:24 11:51 12:16
11   Zachar, škola  | 8:52 8:57 9:27 9:57 10:07 10:12 10:52 11:17 11:25 11:52 12:17
12   Nemocnice, parkoviště  | 8:54 8:59 9:29 9:59 10:09 10:14 10:54 11:19 11:26 11:54 12:19
13   Hygienická stanice  | 8:55 9:00 9:30 10:00 10:10 10:15 10:55 11:20 11:27 11:55 12:20
14   Květná záhrada  | 8:56 9:02 9:32 10:02 10:11 10:17 10:57 11:22 11:28 11:57 12:22
15      Kazimíra Rudého  | < 9:04 < < < 10:19 < < < 11:59 <
16      Lutopecká  | < 9:06 < < < 10:21 < < < 12:01 <
17   Na Lindovce  | 8:58 9:07 9:34 10:04 10:13 10:22 10:59 11:24 11:30 12:02 12:24
18   Kojetínská  | 9:00 9:09 9:36 10:06 10:15 10:24 11:01 11:26 11:32 12:04 12:26
19   Milíčovo náměstí  | 9:02 9:11 9:38 10:08 10:17 10:26 11:03 11:28 11:34 12:06 12:28
20   Husovo náměstí  | 9:03 9:13 9:40 10:10 10:18 10:28 11:05 11:30 11:35 12:08 12:30
21   Tovačovského, Dům kultury  | 9:05 9:15 9:42 10:12 10:20 10:30 11:07 11:32 11:36 12:10 12:32
22 x   U mostu  v < < < < < 10:31 < < < < <
23   Nádraží  9:08 9:18 9:45 10:15 10:23 10:32 11:10 11:35 11:39 12:13 12:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 21 navazuje v zastávce Nádraží spoj 12 linky 775005 do Kroměříž,Horní Zahrady,točna
m na spoj 609 navazuje v zastávce Nádraží spoj 605 linky 775008 do Kroměříž,Dolní zahrady,Ovocná
x zastávka na znamení

(C) 2015 isybus