zpět
tisk
1
<>
3
4

775004 Okružní linka č.4 - Nádraží - OSKOL - SLOVAN - Nemocnice, parkoviště - Lindovka - Nádraží
Platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 tel.:571130140, tel.571130161
Zastávky   607 21 23 25 609 27 29 31 613 637 33 35
                             
              6+       6+      
      6+ Xm X X m X X X m   X X
1   Nádraží  od 8:40 8:40 9:10 9:45 9:50 10:00 10:40 11:00 11:03 ... 11:40 12:00
2   U mostu  | 8:42 8:42 9:12 9:47 9:52 10:02 10:42 11:02 11:05 ... 11:42 12:02
3   Oskol Spáčilova  | 8:44 8:44 9:14 9:49 9:54 10:04 10:44 11:04 11:07 ... 11:44 12:04
4   Kaufland  | 8:46 8:46 9:16 9:51 9:56 10:06 10:46 11:06 11:09 ... 11:46 12:06
5   Moravská, ZŠ  | 8:48 8:48 9:18 9:53 9:58 10:08 10:48 11:08 11:11 ... 11:48 12:08
6   Slovan, Vrobelova  | 8:49 8:49 9:19 9:54 9:59 10:09 10:49 11:09 11:12 ... 11:49 12:09
7 xVelehradská u hřbitova  | < 8:50 < < < < < 11:11 11:14 ... < 12:11
8      Vážany,Hotel Hvězda  | < 8:52 < < < < < 11:12 11:15 ... < 12:12
9      Vážany,točna  | < 8:53 < < < < < 11:13 11:16 ... < 12:13
10   Zachar,u hřbitova  | 8:51 8:56 9:21 9:56 10:01 10:11 10:51 11:16 11:19 ... 11:51 12:16
11   Zachar,škola  | 8:52 8:57 9:22 9:57 10:02 10:12 10:52 11:17 11:20 ... 11:52 12:17
12   Nemocnice, parkoviště  | 8:54 8:59 9:24 9:59 10:04 10:14 10:54 11:19 11:22 6+ 11:54 12:19
13   Hygienická stanice  | 8:55 9:00 9:25 10:00 10:05 10:15 10:55 11:20 ... 11:26 11:55 12:20
14   Květná záhrada  | 8:56 9:02 9:27 10:02 10:06 10:17 10:57 11:22 ... 11:27 11:57 12:22
15      Kazimíra Rudého  | < 9:04 < < < 10:19 < < ... < 11:59 <
16      Lutopecká  | < 9:06 < < < 10:21 < < ... < 12:01 <
17   Na Lindovce  | 8:58 9:07 9:29 10:04 10:08 10:22 10:59 11:24 ... 11:29 12:02 12:24
18   Kojetínská  | 9:00 9:09 9:31 10:06 10:10 10:24 11:01 11:26 ... 11:31 12:04 12:26
19   Milíčovo náměstí  | 9:02 9:11 9:33 10:08 10:12 10:26 11:03 11:28 ... 11:33 12:06 12:28
20   Husovo náměstí  | 9:03 9:13 9:35 10:10 10:13 10:28 11:05 11:30 ... 11:34 12:08 12:30
21   Tovačovského Dům kultury  | 9:05 9:15 9:37 10:12 10:15 10:30 11:07 11:32 ... 11:35 12:10 12:32
22 x   U mostu  v < < < < < 10:31 < < ... < < <
23   Nádraží  9:08 9:18 9:40 10:15 10:18 10:32 11:10 11:35 ... 11:37 12:13 12:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 21 navazuje v zastávce Nádraží spoj 12 linky 775005 do Kroměříž,Horní Zahrady,točna
m na spoj 609 navazuje v zastávce Nádraží spoj 605 linky 775008 do Kroměříž,Dolní zahrady,Ovocná
m na spoj 613 navazuje v zastávce Nemocnice, parkoviště spoj 605 linky 775001 do Kroměříž,Havlíčkova točna
x zastávka na znamení

(C) 2016 isybus