zpět
1
2
<>
4

775004 Okružní linka č.4 - Nádraží - OSKOL - SLOVAN - Nemocnice, parkoviště - Lindovka - Nádraží
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   37 615 39 41 43 617 45 49 51 53
                         
        6+   Xm            
      Xm m X 10 X 6+ X X X X
1   Nádraží  od 12:40 12:42 13:05 13:30 13:45 13:50 13:55 14:40 15:00 15:50
2   U mostu  | 12:42 12:44 13:07 13:32 13:47 13:52 13:57 14:42 15:02 15:52
3   Oskol Spáčilova  | 12:44 12:46 13:09 13:34 13:49 13:54 13:59 14:44 15:04 15:54
4   Kaufland  | 12:46 12:48 13:11 13:36 13:51 13:56 14:01 14:46 15:06 15:56
5   Moravská, ZŠ  | 12:48 12:50 13:13 13:38 13:53 13:58 14:03 14:48 15:08 15:58
6   Slovan, Vrobelova  | 12:49 12:51 13:14 13:39 13:54 13:59 14:04 14:49 15:09 15:59
7 x   Velehradská u hřbitova  | < 12:53 < < 13:55 < < < 15:11 <
8      Vážany,Hotel Hvězda  | < 12:54 < < 13:57 < < < 15:12 <
9      Vážany,točna  | < 12:55 < < 13:58 < < < 15:13 <
10   Zachar,u hřbitova  | 12:51 12:58 13:16 13:41 14:01 14:01 14:06 14:51 15:16 16:01
11   Zachar,škola  | 12:52 12:59 13:17 13:42 14:02 14:02 14:07 14:52 15:17 16:02
12   Nemocnice, parkoviště  | 12:54 13:01 13:19 13:44 14:04 14:04 14:09 14:54 15:19 16:04
13      Havlíčkova u nem.  | < < < < < 14:05 < < < <
14      Havlíčkova, točna  | < < < < < 14:06 < < < <
15      Havlíčkova u nem.  | < < < < < 14:07 < < < <
16   Hygienická stanice  | 12:55 13:02 13:20 13:45 14:05 14:08 14:10 14:55 15:20 16:05
17   Květná záhrada  | 12:57 13:03 13:22 13:47 14:07 14:09 14:12 14:57 15:22 16:07
18      Kazimíra Rudého  | < < < < < < 14:14 < 15:24 <
19      Lutopecká  | < < < < < < 14:16 < 15:26 <
20   Na Lindovce  | 12:59 13:05 13:24 13:49 14:09 14:11 14:17 14:59 15:27 16:09
21   Kojetínská  | 13:01 13:07 13:26 13:51 14:11 14:13 14:19 15:01 15:29 16:11
22   Milíčovo náměstí  | 13:03 13:09 13:28 13:53 14:13 14:15 14:21 15:03 15:31 16:13
23   Husovo náměstí  | 13:05 13:10 13:30 13:55 14:15 14:16 14:23 15:05 15:33 16:15
24   Tovačovského Dům kultury  | 13:07 13:12 13:32 13:57 14:17 14:18 14:25 15:07 15:35 16:17
25 x   U mostu  v < < < < < < < < < <
26   Nádraží  13:10 13:15 13:35 14:00 14:20 14:21 14:28 15:10 15:38 16:20
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 nejede od 27.12.2018 do 1.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019
m na spoj 37 navazuje v zastávce Nádraží spoj 25 linky 775008 do Kroměříž,Dolní Zahrady,točna
m na spoj 41 navazuje v zastávce Nádraží spoj 29 linky 775008 do Kroměříž,Řempo
m na spoj 615 navazuje v zastávce Nádraží spoj 607 linky 775008 do Kroměříž,Dolní zahrady,Ovocná
x zastávka na znamení

(C) 2018 isybus