zpět
1
2
3
<>

775004 Okružní linka č.4 - Nádraží - OSKOL - SLOVAN - Nemocnice, parkoviště - Lindovka - Nádraží
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   621 55 623 57 59 61 63 631 633 65
                         
                         
      6+ X 6+ X X Xm X 6 + X
1   Nádraží  od 15:45 16:05 16:43 16:40 17:15 17:50 18:30 19:15 19:25 19:43
2   U mostu  | 15:47 16:07 16:45 16:42 17:17 17:52 18:32 19:17 19:27 19:45
3   Oskol Spáčilova  | 15:49 16:09 16:47 16:44 17:19 17:54 18:34 19:19 19:29 19:47
4   Kaufland  | 15:51 16:11 16:49 16:46 17:21 17:56 18:36 19:21 19:31 19:49
5   Moravská, ZŠ  | 15:53 16:13 16:51 16:48 17:23 17:58 18:38 19:23 19:33 19:51
6   Slovan, Vrobelova  | 15:54 16:14 16:52 16:49 17:24 17:59 18:39 19:24 19:34 19:52
7 x   Velehradská u hřbitova  | 15:56 < < < 17:26 < 18:40 19:26 < <
8      Vážany,Hotel Hvězda  | 15:57 < < < 17:27 < 18:42 19:27 < <
9      Vážany,točna  | 15:58 < < < 17:28 < 18:43 19:28 < <
10   Zachar,u hřbitova  | 16:01 16:16 16:54 16:51 17:31 18:01 18:46 19:31 19:36 19:54
11   Zachar,škola  | 16:02 16:17 16:55 16:52 17:32 18:02 18:47 19:32 19:37 19:55
12   Nemocnice, parkoviště  | 16:04 16:19 16:56 16:54 17:34 18:04 18:49 19:34 19:38 19:56
13      Havlíčkova u nem.  | 16:05 < < < < < < < < <
14      Havlíčkova, točna  | 16:06 < < < < < < < < <
15      Havlíčkova u nem.  | 16:07 < < < < < < < < <
16   Hygienická stanice  | 16:08 16:20 16:57 16:55 17:35 18:05 18:50 19:35 19:39 19:57
17   Květná záhrada  | 16:09 16:22 16:58 16:57 17:37 18:07 18:52 19:36 19:40 19:59
18      Kazimíra Rudého  | < < < 16:59 < 18:09 < < < <
19      Lutopecká  | < < < 17:01 < 18:11 < < < <
20   Na Lindovce  | 16:11 16:24 17:00 17:02 17:39 18:12 18:54 19:38 19:42 20:01
21   Kojetínská  | 16:13 16:26 17:02 17:04 17:41 18:14 18:56 19:40 19:44 20:03
22   Milíčovo náměstí  | 16:15 16:28 17:04 17:06 17:43 18:16 18:58 19:42 19:46 20:05
23   Husovo náměstí  | 16:16 16:30 17:05 17:08 17:45 18:17 19:00 19:43 19:47 20:06
24   Tovačovského Dům kultury  | 16:18 16:32 17:07 17:10 17:47 18:18 19:02 19:45 19:49 20:07
25 x   U mostu  v < < < < < < < < < <
26   Nádraží  16:21 16:35 17:10 17:13 17:50 18:20 19:05 19:48 19:52 20:10
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 61 navazuje v zastávce Nádraží spoj 45 linky 775008 do Kroměříž,Dolní zahrady,Ovocná
x zastávka na znamení

(C) 2018 isybus