zpět
<>
2
3
4

775005 Linka č.5 - Horní Zahrady,točna - Nádraží - Slovan - Vážany
Platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 tel.:571130140, tel.571130161
Zastávky   1 3 5 11 15 601 17
                   
        X X     6m  
      X 19 10 Xm Xm 17  
1   Horní Zahrady,točna  od 6:05 7:00 7:00 9:35 11:45 12:33 ...
2 xHorní Zahrady,za Včelínem  | 6:06 7:01 7:01 9:36 11:46 12:34 ...
3   Horní Zahrady,Včelín  | 6:07 7:02 7:02 9:37 11:47 12:35 ...
4   Horní Zahrady,obchod  | 6:08 7:03 7:03 9:38 11:48 12:36 ...
5   Na Sádkách  | 6:09 7:04 7:04 9:39 11:49 < ...
6   Kaplanova Plastika  | 6:10 7:05 7:05 9:40 11:50 < ...
7   Hulínská, Magneton  | 6:12 7:06 7:06 9:42 11:52 < ...
8      Švabinského, ZŠ  v < < 7:07 < < < ...
    6:14 7:08 7:08 9:44 11:54 12:41 X
9   Nádraží  -- --- --- --- --- --- --- ---
    od 6:15 ... 7:09 ... ... ... 13:08
10   Tovačovského  | 6:17 ... 7:12 ... ... ... 13:10
11   Tovačovského Dům kultury  | < ... < ... ... ... <
12   Husovo náměstí  | 6:19 ... 7:14 ... ... ... 13:12
13   Milíčovo náměstí  | 6:20 ... 7:15 ... ... ... 13:13
14   Velehradská  | 6:22 ... 7:17 ... ... ... 13:15
15   Slovan,Vrobelova  | 6:24 ... 7:19 ... ... ... 13:17
16   Moravská, ke hřbitovu  | 6:25 ... 7:20 ... ... ... 13:18
17   Velehradská u hřbitova  | < ... < ... ... ... <
18   Vážany,Hotel Hvězda  | 6:27 ... 7:22 ... ... ... 13:20
19   Vážany,točna  | 6:28 ... 7:23 ... ... ... 13:21
20   Vážany,domov důchodců  v 6:29 ... ... ... ... ... ...
21      Vážany,za přejezdem  6:30 ... ... ... ... ... ...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
10 nejede od 27.12.2017 do 1.1.2018, od 1.7.2018 do 31.8.2018
17 jede od 9.4.2018 do 7.10.2018
19 jede od 27.12.2017 do 1.1.2018, od 1.7.2018 do 31.8.2018
m na spoj 11 navazuje v zastávce Nádraží spoj 25 linky 775004 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 15 navazuje v zastávce Nádraží spoj 37 linky 775006 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 601 navazuje v zastávce Nádraží spoj 615 linky 775004 do Kroměříž,Nádraží
x zastávka na znamení

(C) 2017 isybus