zpět
1
<>
3
4

775005 Linka č.5 - Horní Zahrady,točna - Nádraží - Slovan - Vážany
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   21 23 27 603 37 39
                 
            6m Xm  
      X   X 17 17  
1   Horní Zahrady,točna  od 14:00 ... 15:30 17:35 17:40 ...
2 xHorní Zahrady,za Včelínem  | 14:01 ... 15:31 17:36 17:41 ...
3   Horní Zahrady,Včelín  | 14:02 ... 15:32 17:37 17:42 ...
4   Horní Zahrady,obchod  | 14:03 X 15:33 17:38 17:43 ...
5   Na Sádkách  | 14:04 14:40 15:34 < 17:44 Xm
6   Kaplanova Plastika  | 14:05 14:41 15:35 < 17:46 22:08
7   Hulínská, Magneton  | 14:07 14:43 15:37 < 17:48 22:10
8      Švabinského, ZŠ  v < < < < < <
    14:10 14:46 15:40 17:43 17:50 22:12
9   Nádraží  -- --- --- --- --- --- ---
    od 14:11 14:47 15:41 ... ... ...
10   Tovačovského  | 14:13 14:49 15:43 ... ... ...
11   Tovačovského Dům kultury  | < < < ... ... ...
12   Husovo náměstí  | 14:15 14:51 15:45 ... ... ...
13   Milíčovo náměstí  | 14:16 14:52 15:46 ... ... ...
14   Velehradská  | 14:18 14:54 15:48 ... ... ...
15   Slovan,Vrobelova  | 14:20 14:56 15:50 ... ... ...
16   Moravská, ke hřbitovu  | 14:21 14:57 15:51 ... ... ...
17   Velehradská u hřbitova  | < < < ... ... ...
18   Vážany,Hotel Hvězda  | 14:23 14:59 15:53 ... ... ...
19   Vážany,točna  | 14:24 15:00 15:54 ... ... ...
20   Vážany,domov důchodců  v 14:25 ... 15:55 ... ... ...
21   Vážany,za přejezdem  14:26 ... 15:56 ... ... ...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
17 jede od 8.4.2019 do 6.10.2019
m na spoj 37 navazuje v zastávce Nádraží spoj 61 linky 775004 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 39 navazuje v zastávce Nádraží spoj 9 linky 775003 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 603 navazuje v zastávce Nádraží spoj 627 linky 775006 do Kroměříž,Nádraží
x zastávka na znamení

(C) 2018 isybus