zpět
1
2
<>
4

775005 Linka č.5 - Horní Zahrady,točna - Nádraží - Slovan - Vážany
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   2 4 6 8 10 12 14 18 602
                       
          X X          
21   Vážany,za přejezdem  od ... ... 5:31 6:33 Xp ... ... ... ...
20   Vážany,domov důchodců  | ... ... 5:33 6:35 10 ... ... ... ...
19   Vážany,točna  | ... ... 5:35 6:37 7:25 ... ... ... ...
18   Vážany,Hotel Hvězda  | ... ... 5:36 6:38 7:26 ... ... ... ...
17   Velehradská u hřbitova  | ... ... < < < ... ... ... ...
16   Moravská, ke hřbitovu  | ... ... 5:38 6:40 7:28 ... ... ... ...
15   Slovan,Vrobelova  | ... ... 5:40 6:42 7:30 ... ... ... ...
14   Velehradská  | ... ... 5:41 6:43 7:31 ... ... ... ...
13   Milíčovo náměstí  | ... ... 5:42 6:44 7:32 ... ... ... ...
12   Husovo náměstí  | ... ... 5:43 6:45 7:33 ... ... ... ...
11   Tovačovského Dům kultury  | ... ... 5:44 6:47 7:34 ... ... ... ...
10   Tovačovského  v ... ... < < < ... ... ... 6
    Xp Xp 5:47 6:50 7:37 X X Xp 17
9   Nádraží  -- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
    od 5:15 5:33 5:48 6:51 ... 9:25 11:25 11:50 12:27
8      Švabinského, ZŠ  | < < < < ... < < < <
7   Hulínská, Magneton  | 5:17 5:35 5:50 6:53 ... 9:27 11:27 11:52 <
6   Kaplanova Plastika  | 5:18 5:36 5:52 6:55 ... 9:29 11:28 11:53 <
5   Na Sádkách  | ... ... 5:53 6:56 ... 9:30 11:29 ... <
4   Horní Zahrady,obchod  | ... ... 5:54 6:57 ... 9:31 11:31 ... 12:30
3   Horní Zahrady,Včelín  | ... ... 5:55 6:58 ... 9:32 11:32 ... 12:31
2 xHorní Zahrady,za Včelínem  v ... ... 5:56 6:59 ... 9:33 11:33 ... 12:32
1   Horní Zahrady,točna  ... ... 5:57 7:00 ... 9:34 11:34 ... 12:33
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
10 nejede od 27.12.2018 do 1.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019
17 jede od 8.4.2019 do 6.10.2019
p spoj 10 končí na Nádraží
p spoje 2,4,18 končí u "Plastiky"
x zastávka na znamení

(C) 2018 isybus