zpět
1
2
3
<>

775005 Linka č.5 - Horní Zahrady,točna - Nádraží - Slovan - Vážany
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   20 24 26 30 604 32 34 36
                     
        Xp   Xp        
21   Vážany,za přejezdem  od ... 14:28 ... 15:58 ... ... ... ...
20   Vážany,domov důchodců  | X 14:30 X 16:00 ... ... ... ...
19   Vážany,točna  | 13:21 14:32 15:02 16:02 ... ... ... ...
18   Vážany,Hotel Hvězda  | 13:22 14:33 15:03 16:03 ... ... ... ...
17   Velehradská u hřbitova  | < < < < ... ... ... ...
16   Moravská, ke hřbitovu  | 13:24 14:35 15:05 16:05 ... ... ... ...
15   Slovan,Vrobelova  | 13:26 14:37 15:07 16:07 ... ... ... ...
14   Velehradská  | 13:27 14:38 15:08 16:08 ... ... ... ...
13   Milíčovo náměstí  | 13:28 14:39 15:09 16:09 ... ... ... ...
12   Husovo náměstí  | 13:29 14:40 15:10 16:10 ... ... ... ...
11   Tovačovského Dům kultury  | 13:30 14:41 15:12 16:11 ... ... ... ...
10   Tovačovského  v < < < < 6 X ... ...
    13:33 14:44 15:15 16:14 17 17 Xp Xp
9   Nádraží  -- --- --- --- --- --- --- --- ---
    od 13:34 ... 15:16 16:15 17:10 17:34 19:13 21:05
8      Švabinského, ZŠ  | < ... < < < < < <
7   Hulínská, Magneton  | 13:36 ... 15:18 16:17 < < 19:15 21:07
6   Kaplanova Plastika  | 13:38 ... 15:20 16:18 < < 19:16 21:08
5   Na Sádkách  | 13:39 ... 15:21 ... < < ... ...
4   Horní Zahrady,obchod  | 13:40 ... 15:22 ... 17:13 17:37 ... ...
3   Horní Zahrady,Včelín  | 13:41 ... 15:23 ... 17:14 17:38 ... ...
2 xHorní Zahrady,za Včelínem  v 13:42 ... 15:24 ... 17:15 17:39 ... ...
1   Horní Zahrady,točna  13:43 ... 15:25 ... 17:16 17:40 ... ...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
17 jede od 8.4.2019 do 6.10.2019
p spoj 24 končí na Nádraží
p spoje 30,34,36 končí u "Plastiky"
x zastávka na znamení

(C) 2018 isybus