zpět
tisk
<>
2
3
4

775006 Okružní linka č.6 Nádraží - Na Lindovce - Nemocnice, parkoviště - Nádraží
Platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby s.r.o, Kaplanova 2959, tel.571130161
Zastávky   3 5 7 601 9 603 13 605 17 19
                         
                  X      
      Xm Xm X 6 X + 10   X X
1   Nádraží  od 4:45 5:05 5:45 6:05 6:08 6:40 6:45 ... 7:15 7:40
2   Tovačovského  | 4:47 5:07 5:47 6:07 6:10 6:42 6:47 ... 7:17 7:42
3   Husovo náměstí  | 4:48 5:08 5:48 6:08 6:11 6:43 6:48 ... 7:18 7:43
4   Milíčovo náměstí  | 4:49 5:10 5:49 6:09 6:13 6:44 6:50 ... 7:20 7:45
5   Kojetínská  | 4:52 5:12 5:51 6:11 6:15 6:46 6:52 ... 7:22 7:47
6   Na Lindovce  | 4:53 5:13 5:52 6:12 6:16 6:47 6:53 ... 7:23 7:48
7      Kazimíra Rudého  | < < < < < < < ... 7:24 <
8      Lutopecká  | < < < < < < < ... 7:26 <
9   Květná záhrada  | 4:54 5:15 5:54 6:14 6:18 6:49 6:55 ... 7:28 7:50
10   Hygienická stanice  | 4:56 5:16 5:55 6:15 6:19 6:50 6:56 6m 7:29 7:51
11   Nemocnice, parkoviště  | 4:57 5:18 5:57 6:17 6:21 6:52 6:58 7:08 7:31 7:53
12   Zachar, škola  | 4:58 5:19 5:58 6:18 6:22 6:53 6:59 7:09 7:33 7:55
13   Zachar,u hřbitova  | 4:59 5:20 6:00 6:19 6:23 6:55 7:00 7:11 7:35 7:57
14      Vážany,Hotel Hvězda  | 5:01 < 6:02 6:21 < < < < 7:37 <
15      Vážany,točna  | 5:02 < 6:03 6:22 < < < < 7:39 <
16 x   Velehradská, u hřbitova  | 5:03 < 6:05 6:23 < < < < 7:41 <
17   Slovan, Vrobelova  | 5:06 5:22 6:07 6:25 6:25 6:57 7:02 7:13 7:43 7:59
18   Moravská, ZŠ  | 5:07 5:24 6:09 6:26 6:27 6:59 7:04 7:14 7:45 8:01
19   Kaufland  | 5:09 5:26 6:11 6:28 6:29 7:01 7:06 7:16 7:47 8:03
20   Oskol Spáčilova  | 5:11 5:28 6:13 6:30 6:31 7:03 7:08 7:18 7:49 8:05
21   U mostu  v 5:13 5:30 6:15 6:32 6:33 7:04 7:10 7:19 7:51 8:07
22   Nádraží  5:15 5:33 6:17 6:34 6:36 7:06 7:13 7:22 7:54 8:10
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 nejede od 28.12.2015 do 1.1.2016, od 1.7.2016 do 31.8.2016
m na spoj 3 navazuje v zastávce Nádraží spoj 2 linky 775005 do Kroměříž,Plastika
m na spoj 5 navazuje v zastávce Nádraží spoj 4 linky 775005 do Kroměříž,Plastika
m na spoj 605 navazuje v zastávce Nádraží spoj 601 linky 775008 do DZ,Ovocná

(C) 2015 isybus