zpět
1
<>
3
4

775006 Okružní linka č.6 Nádraží - Lindovka - Nemocnice, parkoviště - Nádraží
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   21 23 27 607 29 31 613 33 35 617
                         
                         
      X X X 6+ Xm X 6+ Xm Xm 6+
1   Nádraží  od 8:00 8:17 8:55 9:10 9:50 10:20 10:35 10:55 11:15 11:55
2   Tovačovského  | 8:02 8:19 8:57 9:12 9:52 10:22 10:37 10:57 11:17 11:57
3   Husovo náměstí  | 8:03 8:20 8:58 9:13 9:54 10:23 10:38 10:59 11:19 11:58
4   Milíčovo náměstí  | 8:04 8:22 9:00 9:14 9:55 10:25 10:39 11:00 11:21 11:59
5   Kojetínská  | 8:06 8:24 9:02 9:16 9:57 10:27 10:41 11:02 11:23 12:01
6   Na Lindovce  | 8:07 8:25 9:03 9:17 9:59 10:28 10:42 11:04 11:24 12:02
7      Kazimíra Rudého  | < 8:26 < < < < < < 11:25 <
8      Lutopecká  | < 8:28 < < < < < < 11:26 <
9   Květná záhrada  | 8:09 8:30 9:05 9:19 10:01 10:30 10:44 11:06 11:29 12:04
10   Hygienická stanice  | 8:10 8:31 9:06 9:20 10:02 10:31 10:45 11:07 11:30 12:05
11      Havlíčkova u nem.  | < < < 9:21 < < < < < <
12      Havlíčkova, točna  | < < < 9:22 < < < < < <
13   Nemocnice, parkoviště  | 8:12 8:33 9:08 9:24 10:04 10:33 10:47 11:09 11:32 12:07
14   Zachar,škola  | 8:13 8:35 9:10 9:25 10:05 10:35 10:48 11:10 11:34 12:08
15   Zachar,u hřbitova  | 8:15 8:37 9:12 9:27 10:07 10:37 10:50 11:12 11:36 12:10
16      Vážany,Hotel Hvězda  | 8:17 < < 9:29 10:09 < < < < 12:12
17      Vážany,točna  | 8:18 < < 9:30 10:10 < < < < 12:13
18 x   Velehradská u hřbitova  | 8:20 < < 9:31 10:12 < < < < 12:14
19   Slovan, Vrobelova  | 8:22 8:39 9:14 9:33 10:14 10:39 10:52 11:14 11:38 12:16
20   Moravská, ZŠ  | 8:24 8:41 9:16 9:35 10:16 10:41 10:54 11:16 11:40 12:18
21   Kaufland  | 8:26 8:43 9:18 9:37 10:18 10:43 10:56 11:18 11:42 12:20
22   Oskol Spáčilova  | 8:28 8:45 9:20 9:39 10:20 10:45 10:58 11:20 11:44 12:22
23   U mostu  v 8:30 8:47 9:22 9:41 10:22 10:47 10:59 11:22 11:46 12:24
24   Nádraží  8:32 8:50 9:25 9:44 10:25 10:50 11:03 11:25 11:49 12:27
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 29 navazuje v zastávce Nádraží spoj 19 linky 775008 do Kroměříž,Dolní Zahrady,točna
m na spoj 33 navazuje v zastávce Nádraží spoj 14 linky 775005 do Kroměříž,HZ točna
m na spoj 35 navazuje v zastávce Nádraží spoj 18 linky 775005 do Kroměříž,Plastika

(C) 2018 isybus