zpět
1
2
<>
4

775006 Okružní linka č.6 Nádraží - Lindovka - Nemocnice, parkoviště - Nádraží
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   37 39 41 43 47 49 623 51 55 57 61 63
                             
                             
      X X X X X X 6+ X X X X Xm
1   Nádraží  od 11:55 12:25 12:55 13:25 14:00 14:25 14:40 14:55 15:30 15:55 16:20 17:00
2   Tovačovského  | 11:57 12:27 12:57 13:27 14:02 14:27 14:42 14:57 15:32 15:57 16:22 17:02
3   Husovo náměstí  | 11:59 12:29 12:59 13:29 14:04 14:29 14:43 14:59 15:34 15:59 16:24 17:04
4   Milíčovo náměstí  | 12:00 12:31 13:01 13:31 14:06 14:31 14:44 15:01 15:36 16:01 16:25 17:06
5   Kojetínská  | 12:02 12:33 13:03 13:33 14:08 14:33 14:46 15:03 15:38 16:03 16:27 17:08
6   Na Lindovce  | 12:04 12:34 13:04 13:34 14:09 14:34 14:47 15:04 15:39 16:04 16:29 17:09
7      Kazimíra Rudého  | < < < < < < < < < 16:05 < <
8      Lutopecká  | < < < < < < < < < 16:07 < <
9   Květná záhrada  | 12:06 12:36 13:06 13:36 14:11 14:36 14:49 15:06 15:41 16:09 16:31 17:11
10   Hygienická stanice  | 12:07 12:37 13:07 13:37 14:12 14:37 14:50 15:07 15:42 16:10 16:32 17:12
11      Havlíčkova u nem.  | < < < < < < 14:51 < < < < <
12      Havlíčkova, točna  | < < < < < < 14:52 < < < < <
13   Nemocnice, parkoviště  | 12:09 12:39 13:09 13:39 14:14 14:39 14:54 15:09 15:44 16:12 16:34 17:14
14   Zachar,škola  | 12:10 12:40 13:10 13:40 14:15 14:40 14:55 15:10 15:45 16:14 16:35 17:15
15   Zachar,u hřbitova  | 12:12 12:42 13:12 13:42 14:17 14:42 14:57 15:12 15:47 16:16 16:37 17:17
16      Vážany,Hotel Hvězda  | 12:14 < < < < < 14:59 < < < < 17:19
17      Vážany,točna  | 12:15 < < < < < 15:00 < < < < 17:20
18 x   Velehradská u hřbitova  | 12:17 < < < < < 15:01 < < < < 17:21
19   Slovan, Vrobelova  | 12:19 12:44 13:14 13:44 14:19 14:44 15:03 15:14 15:49 16:18 16:39 17:23
20   Moravská, ZŠ  | 12:21 12:46 13:16 13:46 14:21 14:46 15:05 15:16 15:51 16:20 16:41 17:25
21   Kaufland  | 12:23 12:48 13:18 13:48 14:23 14:48 15:07 15:18 15:53 16:22 16:43 17:27
22   Oskol Spáčilova  | 12:25 12:50 13:20 13:50 14:25 14:50 15:09 15:20 15:55 16:24 16:45 17:29
23   U mostu  v 12:27 12:52 13:22 13:52 14:27 14:52 15:11 15:22 15:57 16:26 16:47 17:31
24   Nádraží  12:30 12:55 13:25 13:55 14:30 14:55 15:14 15:25 16:00 16:29 16:50 17:34
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 63 navazuje v zastávce Nádraží spoj 32 linky 775005 do Kroměříž,HZ točna

(C) 2018 isybus