zpět
1
2
3
<>

775006 Okružní linka č.6 Nádraží - Lindovka - Nemocnice, parkoviště - Nádraží
Platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 IČ 26276437, tel.571130161,571130140
Zastávky   627 65 631 67 71 633 635 73 639 77
                         
      6+                  
      m X 6+ Xm X 6 + Xm + X
1   Nádraží  od 17:45 17:55 18:40 18:45 19:05 19:50 20:05 20:37 20:40 22:35
2   Tovačovského  | 17:47 17:57 18:41 18:47 19:07 19:52 20:07 20:39 20:42 22:37
3   Husovo náměstí  | 17:48 17:59 18:42 18:48 19:08 19:53 20:08 20:40 20:43 22:38
4   Milíčovo náměstí  | 17:49 18:00 18:43 18:50 19:10 19:54 20:09 20:41 20:44 22:39
5   Kojetínská  | 17:51 18:02 18:45 18:52 19:12 19:56 20:11 20:42 20:46 22:40
6   Na Lindovce  | 17:52 18:04 18:46 18:53 19:13 19:57 20:12 20:43 20:47 22:41
7      Kazimíra Rudého  | < < < < < < < < ... <
8      Lutopecká  | < < < < < < < < ... <
9   Květná záhrada  | 17:54 18:06 18:48 18:55 19:15 19:59 20:14 20:45 ... 22:43
10   Hygienická stanice  | 17:55 18:07 18:49 18:56 19:16 20:00 20:15 20:46 ... 22:44
11      Havlíčkova u nem.  | < < < < < < < < ... <
12      Havlíčkova, točna  | < < < < < < < < ... <
13   Nemocnice, parkoviště  | 17:57 18:09 18:51 18:58 19:18 20:02 20:17 20:47 ... 22:45
14   Zachar,škola  | 17:58 18:10 18:52 18:59 19:19 20:03 20:18 20:48 ... 22:46
15   Zachar,u hřbitova  | 18:00 18:12 18:53 19:01 19:20 20:04 20:19 20:49 ... 22:47
16      Vážany,Hotel Hvězda  | 18:02 18:14 18:55 < < 20:06 20:21 20:51 ... <
17      Vážany,točna  | 18:03 18:15 18:56 < < 20:07 20:22 20:52 ... <
18 x   Velehradská u hřbitova  | 18:04 18:16 18:57 < < 20:08 20:23 20:53 ... <
19   Slovan, Vrobelova  | 18:06 18:18 18:59 19:02 19:22 20:10 20:25 20:54 ... 22:49
20   Moravská, ZŠ  | 18:08 18:20 19:01 19:04 19:24 20:11 20:26 20:56 ... 22:50
21   Kaufland  | 18:10 18:22 19:03 19:06 19:26 20:13 20:28 20:58 ... 22:51
22   Oskol Spáčilova  | 18:12 18:24 19:05 19:08 19:28 20:15 20:30 21:00 ... 22:52
23   U mostu  v 18:14 18:26 19:07 19:10 19:30 20:17 20:32 21:02 ... 22:53
24   Nádraží  18:17 18:29 19:10 19:13 19:33 20:20 20:35 21:05 ... 22:57
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 627 navazuje v zastávce Nádraží spoj 611 linky 775008 do DZ,Ovocná
m na spoj 67 navazuje v zastávce Nádraží spoj 34 linky 775005 do Kroměříž,Plastika
m na spoj 73 navazuje v zastávce Nádraží spoj 36 linky 775005 do Kroměříž,Plastika

(C) 2018 isybus