zpět
<>
2
3

775007 Linka č.7 Dolní zahrady - Nádraží - Zachar - Nemocnice psych.léčebna - Výzkumný ústav
Platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 tel.:571130140, tel.571130161
Zastávky   1 3 5 7 11 13 601 15
                     
                     
          Xm Xm        
1   Dolní Zahrady,točna  od ... ... 6:00 6:30 Xm ... ... ...
2 xDolní zahrady,čistička  | Xm X 6:01 6:31 10 Xm 6m Xm
3   Dolní zahrady,Ovocná  | 5:07 5:39 6:02 6:32 7:00 7:23 7:32 8:27
4   Braunerova  | 5:08 5:40 6:03 6:33 7:02 7:25 7:33 8:29
5      Řempo  | < < < < < < < <
6      Jožky Silného  | < < < < < < < <
7      Hulínská, Magneton  | < < < < < < < <
8   Skopalíkova  | 5:09 5:41 6:04 6:34 7:03 7:26 7:34 8:30
9   Tržiště  | 5:10 5:42 6:06 6:36 7:05 7:28 7:35 8:32
10      Švabinského, ZŠ  v < < < < < 7:30 < <
    5:14 5:44 6:08 6:38 7:08 7:32 7:37 8:35
11   Nádraží  -- --- --- --- --- --- --- --- ---
    od ... 5:45 ... ... ... ... ... ...
12   Tovačovského  | ... 5:47 ... ... ... ... ... ...
13   Husovo náměstí  | ... 5:49 ... ... ... ... ... ...
14   Milíčovo náměstí  | ... 5:50 ... ... ... ... ... ...
15   Velehradská  | ... 5:52 ... ... ... ... ... ...
16   Zachar,u hřbitova  | ... 5:54 ... ... ... ... ... ...
17   Zachar,škola  | ... 5:55 ... ... ... ... ... ...
18   Havlíčkova u nem.  | ... 5:57 ... ... ... ... ... ...
19   Havlíčkova, točna  | ... 5:58 ... ... ... ... ... ...
20   Plačkov  v ... 5:59 ... ... ... ... ... ...
21   Výzkumný ústav  ... 6:00 ... ... ... ... ... ...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
10 nejede od 27.12.2017 do 1.1.2018, od 1.7.2018 do 31.8.2018
m na spoj 1 navazuje v zastávce Nádraží spoj 1 linky 775002 do Kroměříž,Vážany,točna
m na spoj 11 navazuje v zastávce Nádraží spoj 5 linky 775001 do Kroměříž, Výzkumný ústav
m na spoj 13 navazuje v zastávce Nádraží spoj 7 linky 775001 do Kroměříž,Výzkumný ústav
m na spoj 15 navazuje v zastávce Nádraží spoj 7 linky 775003 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 5 navazuje v zastávce Nádraží spoj 9 linky 775006 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 601 navazuje v zastávce Nádraží spoj 605 linky 775004 do Kroměříž,Nádraží
m na spoj 7 navazuje v zastávce Nádraží spoj 3 linky 775001 do Kroměříž,Výzkumný ústav
x zastávka na znamení Spoj č.: 33 a 41 zastavuje na znamení u ROSA marketu

(C) 2017 isybus