zpět
<>
2

775008 Linka č.8 Výzkumný ústav - Nemocnice, parkoviště - Nádraží - Dolní Zahrady
Platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Přepravu zajišťuje : Kroměřížské technické služby, s.r.o., Kaplanova 2959 tel.:571130140, tel.571130161
Zastávky   1 3 5 7 9 601 13 603 15 17 605 19 21 23
                                 
                  Xp              
          X   X   10   X Xp     X  
1   Výzkumný ústav  od ... ... 6:04 ... 7:00 ... 7:24 ... 8:05 10:00 ... ... 11:04 ...
2   Plačkov  | ... X 6:05 ... 7:01 ... 7:26 ... 8:06 10:01 ... ... 11:05 ...
3   Havlíčkova, točna  | ... 5:35 6:07 ... 7:03 ... 7:28 ... 8:08 10:03 ... ... 11:07 ...
4   Nemocnice, parkoviště  | ... 5:36 6:08 ... 7:04 ... 7:30 ... 8:09 10:04 ... ... 11:08 ...
5   Zachar,škola  | ... 5:38 6:10 ... 7:06 ... 7:32 ... 8:11 10:06 ... ... 11:10 ...
6   Zachar,u hřbitova  | ... 5:39 6:11 ... 7:07 ... 7:34 ... 8:12 10:07 ... ... 11:11 ...
7   Velehradská  | ... 5:41 6:13 ... 7:09 ... 7:36 ... 8:14 10:09 ... ... 11:13 ...
8   Milíčovo náměstí  | ... 5:42 6:14 ... 7:10 ... 7:38 ... 8:15 10:10 ... ... 11:14 ...
9   Husovo náměstí  | ... 5:43 6:15 ... 7:11 ... 7:39 ... 8:16 10:11 ... ... 11:15 ...
10   Tovačovského Dům kultury  v ... 5:45 6:17 X 7:13 ... 7:41 ... 8:18 10:13 ... ... 11:17 X
    X 5:47 6:19 10 7:15 6 7:45 + 8:20 10:16 6+ X 11:20 10
11   Nádraží  -- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
    od 5:26 5:48 6:20 6:55 7:16 7:23 ... 8:15 8:21 ... 10:20 10:25 11:20 12:15
12   Tržiště  | 5:28 < < 6:57 7:18 7:25 ... 8:17 8:23 ... 10:22 10:27 11:21 12:17
13   Skopalíkova  | 5:29 < < 6:58 7:19 7:26 ... 8:18 8:24 ... 10:23 10:28 11:22 12:18
14      Hulínská, Magneton  | < 5:50 6:22 < < < ... < < ... < < < <
15      Jožky Silného  | < 5:52 6:24 < < < ... < < ... < < < <
16      Řempo  | < 5:54 6:26 < < < ... < < ... < < 11:23 <
17   Braunerova  | < 5:55 6:27 < < < ... < < ... < 10:29 ... 12:19
18   Dolní zahrady,Ovocná  | 5:31 5:56 6:28 7:00 7:20 7:28 ... 8:20 8:25 ... 10:25 10:30 ... 12:20
19 xDolní zahrady,čistička  v ... 5:57 6:29 ... ... ... ... ... ... ... ... 10:31 ... 12:21
20   Dolní Zahrady,točna  ... 5:58 6:30 ... ... ... ... ... ... ... ... 10:32 ... 12:22
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 nejede od 27.12.2017 do 1.1.2018, od 1.7.2018 do 31.8.2018
p spoj končí na Nádraží
x zastávka na znamení Spoj č.: 3 a 5 zastavuje na znamení u ROSA marketu

(C) 2017 isybus